Blog

Obědy

Obědy
Modul obědů přihláškového a náhradového systému Picktime je nutné zapnout v Nastavení.

Nastavení obědu pro třídy
Při vytváření nebo úpravách třídy je možnost nastavit od kdy do kdy je možné obědy přihlašovat a odhlašovat, stejně jako je to u přihlašovaní dětí na dny.

Přihlášení a odhlášení obědů
Obědy lze přihlásit buď při přihlašování dítěte na dny, kde je možnost zaškrtnout, že chcete přihlásit dítě i s obědem. Nebo je možné oběd dodatečně přihlásit v detailu dítěte na záložce aktuální přihlášení ve sloupečku akce. V detailu dítěte lze také na stejném místě oběd případně odhlásit.

Nový systém náhrad

K dnešnímu dni jsme na základě uživatelských podnětů změnili systém fungování náhrad.
Náhrady se již negenerují automaticky při odhlášení dne napříč systémem jednotně, ale vztahují se pouze k dětem využívajícím pravidelnou docházku. V jiném případě náhrada nevzniká.

Pokračovat ve čtení

Reset hesla

Z pohledu běžného uživatele.
Nejdříve je nutné kliknout na odkaz „Zapomenuté heslo“, dostanete se na stránku s formulářem, kam zadáte svůj přihlašovací e-mail. Na daný e-mail vám přijde nové heslo, přes které se budete moci přihlásit do systému. V úpravách svého profilu si poté můžete heslo změnit.

Z pohledu administrátora.
V seznamu uživatelů najděte daného uživatele a klikněte na upravit. Zde hned první textové pole slouží pro zadání nového hesla. Pro změnu stačí pouze zadat nové heslo a kliknout na uložit.

Výpadek 6.12.2016

V úterý 6. 12. 2016 jsme v čase mezi 15:00 a 18:05 zaznamenali nedostupnost domény picktime.cz. Aplikace jako taková byla funkční, ale nebyla dostupná přes standardní url link. Po analýze situace a provedení nezbytných kroků jsme uživatele informovali spěšným newsletterem o zprovoznění náhradní domény pro přístup k aplikaci.

Za nedostupnost se omlouváme a zároveň věříme, že oceníte rychlost zásahu s jakou byla celá záležitost vyřešena.

 

Nový PickTime web

Vítejte. Jsme rádi, že jste se tu zastavili. Tohle je náš nový web pro PickTime. Cože je PickTime? Pokud jste se to nedozvěděli v části o systému, tak vězte, že PickTime je náhradový a přihlašovací systém pro školky.
Právě charakter jeho uživatelů ovlivnil i podobu nového webu. Původní web byl hodně minimalistický, strohý a dá se říci futuristický. A tím tak nějak vybočoval z poslání PickTimu – pomáhat těm, kteří se starají o naše nejmenší.